PROČ ZVOLIT NAŠE SLUŽBY

Vždy nabízíme prvotřídní řešení pro malé i středně velké firmy.

Změňte své výsledky!

Mějte za zády tým, na který se můžete spolehnout!

Děláme to co umíme a tím nabízíme maximální kvalitu provedení.

Kontaktujte nás

Proč zvolit nás

Zkušenosti na internetu

Za dobu našeho působení v oblasti podnikání na internetu, jsme nasbírali spoustu zkušeností a tím nabízíme kvalitní služby a komplexní servis.

Rychlý servis

Ze zkušeností víme, jak je důležité mít vždy někoho k ruce, na koho se můžete obrátit. Požadavky klientů vyřizujeme v nejkratší možné době.

Spokojenost klientů

Za poslední roky jsme vytvořili více než 125 webových stránek a eshopů. 60% klientů se k nám opakovaně vrací a spolupracujeme dlouhodobě.

S čím pracujeme

Webové prezentace
vyvíjíme na redakčním systému WordPress
Internetové obchody
vyvíjíme na opensource systému PrestaShop
   
webarto redakční systém používáme prestashop

Profil

Jsme internetová agentura založená v roce 2010.

Navrhujeme pro naše klienty optimální a efektivní využití digitálních médií. Zaměřujeme se na kompletní realizace webových řešení, eshopů a reklamy. Při návrzích se primárně orientujeme na dlouhodobý přínos pro klienta.

Zabýváme se zejména tvorbou grafiky, vývojem webových stránek, internetových obchodů, ale poskytujeme také reklamní a marketingové služby pro Vaše úspěšné podnikání.

Tvorbě a vývoji internetových stránek se aktivně věnujeme již od roku 2007 a na českém trhu jsme začali působit na počátku roku 2010. Za tuto dobu máme za sebou spoustu spokojených zákazníků a řadu úspěšných webových stránek, internetových obchodů.

Své služby a produkty neustále zlepšujeme a inovujeme. Zajímáme se o nejmodernější technologii a přinášíme ji na český trh s předstihem oproti konkurenci.

S námi budete vždy o krok napřed a Vaše prezentace bude technologicky moderní a nadčasová. Naše práce nás baví, vždy pracujeme s nasazením a dodržujeme veškeré standardy dle norem W3C.

od nás jedině kvalitní provedení

 

Abychom svým klientům mohli nabídnout maximální výsledky a rychlost pracujeme na moderních a výkonných pracovních stanicích.

 

Spolupracujeme, podporujeme

 

partner 1 - webeshop partner 3 - pediagastro partner 3 - la reklama
     
partner 4 - hosting wedos partner 5 - kardiologie ostrava s.r.o. partner 6 - kotelna