Tvoříme webové stránky

na míru s originální grafikou a vlastním redakčním systémem

Možnosti webových stránek

Pro své klienty vytváříme originální webdesign, který si vždy spojíte s nabízenými službami či produkty. Kvalitní vzhled Vašich webových stránek je velmi důežitý pro image Vaší firmy, společnosti. Aneb jak se říká = Vzhled prodává

Také nabízíme jako levnější variantu vytvoření webových stránek se zakoupenou šablonou. Konečné webové stránky si můžete upravovat buďto v našem redakčním systému nebo v opensource systému, který preferujete.

originalni-webdesign

technologie-a-standardy

Technologie a standardy

Pro vývoj všech prezentací používáme nejmodernější a nejnovější technologie, HTML5, CSS3. Náš zdrojový kód je vždy validní, čistý a jde s dobou.

SEO optimalizace

Získáte profesionální přístup k optimalizaci pro vyhledávače zaměřen na výsledky. Optimalizace pro vyhledávače u nás znamená komplexní zlepšování prezentace na internetu. Díky tomu budete nejen vidět, ale hlavně vám pomáháme zvýšit zisk.


Redakční systém (CMS)

Veškerý obsah a data vašich webových stránek vkládáte jednoduše přes přehledné administrační rozhraní. Administrace je přístupná z běžného internetového prohlížeče. Stačí jen zadat vaše přihlašovací jméno a heslo a ihned můžete odkudkoliv spravovat vaši prezentaci.

Proč WebArto redakční systém?

Přehledná administrace, snadná editace obsahu, stromová struktura webových stránek, uživatelská oprávnění, jazykové mutace.
cms

Jak probíhá takový vývoj grafického vzhledu?

Pokud máte nějaké své představy o budoucím vzhledu, stačí nám je sdělit a vytvoříme design přesně dle Vašich představ. Nemáte představu? Vůbec nevadí! Nechte to na nás, my si s tím poradíme. V první fázi vývoje vytvoříme orientační design a Vy si potom sami řeknete zdali se Vám to líbí nebo co chcete upravit, grafický návrh se vyvíjí tak dlouho dukud není klient spokojený :)

jak_probiha_vyvoj_grafiky