Děláme internetové obchody

na systému PrestaShop s vlastní grafikou

Vytvoření vlastního eshopu s originálním web designem

Požadujete originalitu a nápaditost? Vytvoříme Vám eshop přesně dle Vašich představ jak po grafické stránce tak po stránce funkční. Pracujeme se systémem PrestaShop, který dokážeme jakkoliv upravit. Výhody vlastního designu? Budete jedineční, žádný takový design nikde jinde nenajdete, vzhled se vyprocovává na míru dle prodávaného zboží a sortimentu. Vzhled je samozřejmě udělán tak aby byl pro koncové zákazníky vždy přehledný a intuitivní.

vlastni-design

sablona-eshop

Vytvoření vlastního eshopu s webovou šablonou

Nechcete platit za design na míru? Určitě si vyberete ze stovek šablon pro internetové obchodování. Nejste si s výběrem jisti? Zeptejte se nás, určitě Vám poradíme a pomůžeme Vám vybrast tu správnou šablonu pro Váš internetový obchod. Když používám šablonu, omezí to nějak funkčnost eshopu? Vůbec ne, šablony na správnou funkci eshopu nemají vliv.


Úpravy již stávajících eshopů

Vlastníte už internetový obchod? A hledáte někoho kdo Vám upraví vzhled? Funkcionalitu? nebo cokoliv jiného? Ne! Neotočíme se k Vám zády, stačí nám napsat Vaše požadavky a my Vám váš internetový obchod upravíme.

upravy-eshopu

sprava-eshopu

Správa eshopů

Hledáte někoho kdo se Vám bude starat o správný chod Vašeho eshopu? Plnění produktů, úpravy systému, úpravy šablony, pravidelné zálohování, úpravy popisů produktů a mnoho dalšího...